Popredajné služby

Popredajné služby

PODPORA PRE MAJITEĽOV JAGUAR

Aby ste svoj Jaguar zachovali v špičkovom stave, experti v našom autorizovanom servisnom stredisku Jaguar Approved absolvujú dôkladné školenia. A aby váš Jaguar fungoval čo najlepšie, budú používať iba originálne diely schválené spoločnosťou Jaguar. Od chvíle, keď sa obrátite na autorizované servisné stredisko Jaguar Approved, budete mať istotu, že sa vám budú venovať mimoriadne vyškolení a kvalifikovaní odborníci.

SERVIS A OPRAVY

SERVIS A OPRAVY

If you need a repair, we will only ever use Approved Jaguar Genuine Parts. When booking your service our priority is to always keep you mobile. With this in mind we offer a full suite of mobility options such as drop off, premium taxi, collection and delivery, while you wait service or a courtesy car.
Originálne dielce

Originálne dielce

Originálne dielce Jaguar sú skonštruované, otestované a vyrábané podľa našich nekompromisných štandardov. Každý diel je vyrobený špeciálne pre váš Jaguar, aby sa zaistil optimálny výkon a maximálna životnosť.
VYŠKOLENÍ TECHNICI JAGUAR

VYŠKOLENÍ TECHNICI JAGUAR

Od chvíle, keď sa nás na nás obrátite, sa vám budú venovať mimoriadne vyškolení a kvalifikovaní špecialisti. Pomocou najmodernejších diagnostických zariadení Jaguar dokážu servisní technici skontrolovať váš Jaguar a pomocou špeciálnych nástrojov vykonajú všetky potrebné opravy.

SERVIS & ZÁRUKA

My v AUTOŠTÝL a.s. sa snažíme o maximálne uspokojenie požiadaviek klientov a poskytovať vynikajúcu úroveň zákazníckych služieb. Najlepšou vizitkou nášho servisu je množstvo spokojných zákazníkov z celého Slovenska. Garantujeme Vám, že vaše vozidlo je opravované v súlade s najvyššími štandardmi spoločnosti JAGUAR, s profesionálne vyškolenými pracovníkmi, s výhradným použitím originálnych náhradných dielov a príslušenstva. Rozsiahla škála príslušenstva umožňuje upraviť vozidlo presne v súlade s Vašimi požiadavkami a životným štýlom, od kolies z ľahkých zliatin až po komplexnú ochranu interiéru. Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

JAGUAR - OBJEDNAJTE SA ONLINE A ZÍSKAJTE DARČEK

Naši technici pri servisnom procese od okamihu otvorenia zákazky až do jej ukončenia striktne dodržiavajú výrobcom špecifikované postupy. Pri všetkých opravách používame výlučne originálne náhradné dielce, čím udržiavame prevádzkyschopnosť Vášho vozidla na optimálnej úrovni v rámci celej jeho životnosti.

Využite online objednávkový systém a zarezervujte si termín pre svoje vozidlo v najbližšom autorizovanom servise. Teraz pri objednávke online získate aj malý darček.*

AUTOŠTÝL MOBILITA

CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA

CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA

Nezáleží na tom, zda jste doma nebo kdekoliv na cestě po Evropě: pokud je záruka vašeho vozu platná, poskytuje vám Jaguar Europa Service kompletní ochranu.
Náhradné vozidlá

Náhradné vozidlá

Keď k nám priveziete svoj Jaguar, ponúkneme vám náhradné vozidlo, aby ste sa mohli dostať domov.
POISTENIE

POISTENIE

Chráňte seba, cestujúcich a svoje auto výberom poistných produktov.